مشاوره‌ی تلفنی (صوتی)

برای رزرو مشاوره‌ی تلفنی (صوتی) مستقیم با حاج فردوسی (حفظه الله) رهبر معنوی مشتاقان کمال و سعادت و مؤلف نظام جامع تربیتی منهاج فردوسیان، مراحل زیر را طی کنید:
۱. یک عدد کارت مشاوره، متناسب با زمانی که نیاز به مشاوره دارید، تهیه کنید.
۲. منتظر بمانید تا از طریق پیامک، نوبت مشاوره به شما ابلاغ گردد.
۳. در روز و ساعت و دقیقه‌ی اعلام شده، با شماره‌ای که در کارت مشاوره نوشته‌اید، تماس می‌گیریم تا بی‌واسطه، با رهبر معنوی مشتاقان کمال و سعادت گفتگو کنید.

 

نوبت مشاوره‌ی تلفنی (صوتی) با حاج فردوسی تا مهرماه، پُر است.

 

تذکرات

۱. مکالمه از طریق نرم‌افزار واتساپ یا سروش (به انتخاب شما) و به صورت صوتی خواهد بود.
۲. مکالمه، رأس زمانی که انتخاب کرده‌اید، قطع می‌شود. قبل از تهیه‌ی کارت مشاوره، زمان لازم برای مشاوره‌یتان را درست تخمین بزنید.
۳. حتماً سؤالات خود را یادداشت کنید تا در زمان مشاوره، تمام سؤالاتتان را در نظر داشته باشید.
۴. حتماً در زمان مشاوره، قلم و کاغذ همراه داشته باشید تا نکات و دستورالعمل‌هایی که بیان می‌کنند را یادداشت نمایید.
۵. تهیه‌ی کارت مشاوره، فقط به خاطر جداسازی «نیازمندان واقعی» به مشاوره از «بلهوسان» است و مبالغی که از محل کارت‌های مشاوره جمع‌آوری می‌شود، در امور خیر مصرف می‌گردد.
۶. هر مقدار از زمان کارتی که تهیه کرده‌اید، باقی بماند، به شما برگشت داده خواهد شد. مثلاً اگر کارت ۶۰ دقیقه‌ای تهیه کنید و در ۵۰ دقیقه به مشاوره پایان دهید، مبلغ اضافی به شما برگردانده می‌شود.

دو پیشنهاد عالی

پیشنهاد اول: کسانی که جویای کمال و سعادت هستند، به جای گفتگوی مستقیم با حاج فردوسی (حفظه الله) از کتاب‌های تربیتی ایشان و شرعه‌ی فردوسیان استفاده کنند. (تهیه‌ی کتاب‌ها)
پیشنهاد دوم: کسانی که جویای رسیدن به خواسته‌هایشان هستند، به جای گفتگوی مستقیم با حاج فردوسی (حفظه الله) التماس دعایشان را ثبت کنند. (ثبت التماس دعا)

کارت‌های مشاوره

دیدگاه شما

fa فارسی
X