راهنمای تصویری تهیه‌ی کارت التماس دعا

به نام خدا

سلام بر دوستان خوب و ملتمسین دعا

مراحل تهیه‌ی کارت التماس دعا را به صورت تصویری و همراه با توضیحات کامل، تقدیمتان می‌کنیم. امیدواریم این توضیحات، راهگشای شما باشد.

۱. بر روی تصویر «ثبت التماس دعا از داخل ایران» کلیک کنید.

۲. با توجه به توانایی مالی‌ای که دارید، یکی از کارت‌های التماس دعا را تهیه کنید.

توصیه: به جای تهیه‌ی کارت‌های با مبالغ بالا، کارت‌های با مبالغ پایین را انتخاب کنید؛ ولی به جای یک بار، بارها التماس دعا بدهید. این کار موجب می‌شود هر روز، دعای شما در لیست دعای حاج فردوسی (حفظه الله) قرار بگیرد و علاوه بر استجابت دعا، ورود دعا به زندگی‌تان سرعت بگیرد و موانع دریافت استجابت، زودتر برطرف گردد.

۳. در این قسمت، نام و نام خانوادگی خودتان را بنویسید.

۴. در این قسمت، ایمیل خود را بنویسید. اگر ایمیل ندارید، می‌توانید این قسمت را خالی رها کنید.

۵. در این قسمت، باید شماره‌ی همراه خود را به درستی و با حروف انگلیسی وارد کنید. اگر صفحه کلید شما فارسی باشد، شماره‌ی موبایل شما را قبول نخواهد کرد.

۶. در این قسمت، نام کوچک خودتان، نام کوچک پدرتان، نام کوچک مادرتان و حاجتی که دارید را بنویسید. در این قسمت فقط امکان نوشتن ۷۵۵ کاراکتر هست، پس حاجت خود را مختصر بنویسید.

۷. پس از پر کردن گزینه‌های بالا، دکمه‌ی «پرداخت» را بفشارید تا وارد صفحه‌ی بعد شوید.

۸. در این صفحه، اطلاعاتی که در صفحه‌ی قبلی نوشته بودید را برای کنترل نهایی، به شما نشان می‌دهد. اگر اطلاعات این صفحه را تأیید می‌کنید، گزینه‌ی «پرداخت»‌ را بفشارید.

۹. در این صفحه، اگر حساب زرین پال داشته باشید، می‌توانید به جای پرداخت از کارت، پرداخت از کیف پول زرین پال خود را انتخاب کنید. اگر حساب زرین پال ندارید، «پرداخت» را بزنید تا به درگاه بانکی متصل شوید.

۱۰. در این قسمت، شماره‌ی کارت بانکی‌تان را وارد کنید. توجه داشته باشید باید به انگلیسی تایپ کنید.

۱۱. در این قسمت، رمز دوم کارت بانکی‌تان را بنویسید. اگر رمز دوم کارت ندارید، باید از عابر بانک مربوط به کارت‌تان دریافت کنید.

۱۲. در این قسمت، کد سه یا چهار رقمی‌ای که روی کارت بانکی‌تان با نام (CVV2) نوشته شده را بنویسید.

۱۳. در این قسمت، ماه انقضای کارت بانکی خود را بنویسید. (روی کارت بانکی‌تان نوشته شده است)

۱۴. در این قسمت، سال انقضای کارت بانکی خود را بنویسید. (روی کارت بانکی‌تان نوشته شده است)

۱۵. در این قسمت، کد امنیتی‌ای که در کادر زیرش آمده را بنویسید.

۱۶. گزینه‌ی «پرداخت» را بفشارید.

۱۷. لطفاً کمی صبر کنید تا پرداخت شما ثبت گردد.

۱۸. اگر پرداخت شما موفقیت‌آمیز باشد، وارد این صفحه خواهید شد. ورود به این صفحه به معنی این است که دعای شما با موفقیت ثبت شده و صبح فردا، توسط حاج فردوسی (حفظه الله) به درگاه لطف الهی تقدیم خواهد شد. می‌توانید برای رفتن به مرحله‌ی پایانی، گزینه‌ی «دریافت محصول» را بفشارید.

۱۹. با مشاهده‌ی این صفحه، کار ثبت التماس دعای شما به پایان می‌رسد. پس از این مرحله، اگر سؤالی داشتید، از ایمیل (info@hajferdowsi.com) بپرسید. التماس دعای شما توسط سیستم هوشمند، به صورت کاملاً محرمانه به خدمت حاج فردوسی (حفظه الله) ارسال می‌شود.

امیدواریم از این راهنمایی تصویری، کمال استفاده را برده باشید و خواسته‌های مشروعتان در بهترین زمان، وارد زندگی‌تان گردد.

دیدگاه شما

fa فارسی
X