1 آگوست

شرعه‌ی فردوسیان (۲۹)

«شرعه‌ی فردوسیان» پاسخ‌های «حاج فردوسی» مؤلف نظام جامع تربیتی منهاج فردوسیان به سؤالات اصحاب منهاج فردوسیان است. این پاسخ‌ها در قالب سریال تصویری، ارائه می‌شود. این مجموعه‌ی ویدیویی، شرح مفصلی بر نظام جامع تربیتی منهاج فردوسیان و مکمّل تصویری آن است.
حاج فردوسی در این قسمت، به این سؤال پاسخ دادند:
۳۶. «دعوت به خود در اعتقادات» را توضیح دهید.

این قسمت از شرعه‌ی فردوسیان را ببینید:

این قسمت از شرعه‌ی فردوسیان را بشنوید:


توجه: صدای این قسمت، در کانال تلگرامی «رادیو منهاج فردوسیان» به نشانی: «MenhajRadio@» و کانال شرعه‌ی فردوسیان در سایت شنوتو نیز منتشر گردید.

کلمات کلیدی: , , , ,

6

 
 
 
2 نویسندگان
4 پاسخ‌ها
1 دنبال کنندگان
 
مرتب کردن بر اساس بیشترین بازخورد
مرتب کردن بر اساس داغ‌ترین دیدگاه
2 نویسندگان برتر
  مشترک شوید  
اشتراک برای:
امیرمحمد

سلام علیکم در این حدیث معتبر از من لا یحضر؛ مراد از عرفه چیست؟ آیا حضور در عرفات و انجام اعمال آن است؟ یا به طور کامل دعا و طلب آمرزش در روز عرفه در هر کجاست؟
وَ رَوَى هِشَامُ بْنُ اَلْحَکَمِ عَنْ أَبِی عَبْدِ اَللَّهِ عَلَیْهِ اَلسَّلاَمُ قَالَ: «مَنْ لَمْ یُغْفَرْ لَهُ فِی شَهْرِ رَمَضَانَ لَمْ یُغْفَرْ لَهُ إِلَى قَابِلٍ إِلاَّ أَنْ یَشْهَدَ عَرَفَهَ »

امیرمحمد

سلام علیکم
چرا همه اش نقد این و آن؟! تمرکز در صراط هدایت باشد و رسیدن به فردوس و بیان قال الله و قال الصادق و ع و باقر ع تا نقد این و آن… به ما چه که فلان چه گفت و چه نگفت اصلا چه ثمره معنوی دارد و چه لزوم به توقف در تفکر و خواندن این نقدها به هر حال همگی دارای اشکال هستند و همه مشمول نقد هستند و فقط یک مصلح صالح و برتر و بدون نقص و خطاست که امام زمان عج است و بقیه هم در تلاش این مسیر برای هدایت هستند و هر کس به عقل خویش و علم و آموخته و برداشت فقهی خود در تلاش برای هدایتگری هست آن هم از مجری معتبر آن نه اینکه هر کس و ناکسی بلند شود و دم از هدایتگری بدهد بدون هیچ سابقه علمی و حوزوی و دینی

fa فارسی
X