۲۳ اسفند

شرعه‌ی فردوسیان (۹)

«شرعه‌ی فردوسیان» پاسخ‌های «حاج فردوسی» مؤلف نظام جامع تربیتی منهاج فردوسیان به سؤالات اصحاب منهاج فردوسیان است. این پاسخ‌ها در قالب سریال تصویری، ارائه می‌شود. این مجموعه‌ی ویدیویی، شرح مفصلی بر نظام جامع تربیتی منهاج فردوسیان و مکمّل تصویری آن است.
حاج فردوسی در این قسمت، به این سؤالات پاسخ دادند:
۱۴. آیا شکرگزاری ما می‌تواند جلو گرانی را بگیرد و موجب ارزانی شود؟

این قسمت از شرعه‌ی فردوسیان را ببینید:

************
این قسمت از شرعه‌ی فردوسیان را بشنوید:


توجه: صدای این قسمت، در کانال تلگرامی «رادیو منهاج فردوسیان» به نشانی: «MenhajRadio@» و کانال شرعه‌ی فردوسیان در سایت شنوتو نیز منتشر گردید.

دانلود از آپارات

کلمات کلیدی: , , ,

3

 
 
 
2 نویسندگان
1 پاسخ‌ها
1 دنبال کنندگان
 
مرتب کردن بر اساس بیشترین بازخورد
مرتب کردن بر اساس داغ‌ترین دیدگاه
3 نویسندگان برتر
  مشترک شوید  
اشتراک برای:
R. K

سلام علیکم. با نظر شما موافقم که گفتن از کمبودها شرایط را بدتر میکند و شکرگزاری قطعا بر نعمت و وفور آن می افزاید. ولی از نظر من این دیدگاه شما که میگویید برای من قدرت خرید بالا می رود ، برای من نه دیگران، ی جور خودبینی و عدم یاری هم نوع در اون وجود داره. طوری که من به افرادی که میگم ، جواب میدن معلومه شما میتونی بخری اون بنده خدای کارگر چی ،بی سرپرست چی و…. .من به ی بنده خدایی گفتم باید شکرگزار داشته هامون باشیم تا نداشته ها به دستمون برسه ، نزدیک بود منو بزنن که چطور همچین چیزی میگی؟ شکر چی رو به جا بیاریم؟ گرانی ؟ بی تدبیری مسئولین ؟ و…  این نکته واقعا مهمه برای جامعه چه باید کرد؟ 

عبدالله حسین زاده

سلام علیکم
ضمن عرض تشکر از این بیانات خوب و شیوا
به دوستان توصیه میکنم حتما این قسمت را چند بار با دقت گوش دهند
اسرار و نکات ویژه ای در این بیانات حاج فردوسی وجود دارد که با به کار بستن آنها حتما اوضاع به نفع ما تغییر خواهد کرد ان شاء الله.

fa فارسی
X